Chci být perfektní - ve všem, ale....

22. dubna 2009 v 23:15
... nejde to i když chci teda chci vždycky když to nejde.
Třeba sedím ve škole a říkám si dnes uklidim pokoj naplánuju si to a už se těšim až přijdu domů a udělám to přijdu domů vysprchuju se a už se mi nechce jdu na net, nebo si lehnout nebo nic nedělám, ale úklid nic
Takže mám v pokoji bordel jako KRÁVA, kterej mě nebetyčně štve když se každý ráno zabiju o
šanony. kolečkový brusle, pytel z odpadkama nebo haldu knížek. dyž se v noci vzbudim a pod hlavou mam učebnici nebo tričko který jsem tam hodila ráno. Sere mě to, ale prostě nejsem schopná s tim něco dělat. Pak přijede můj přítel do takovýho bordelu stydim se za sebe a raději ani nechci vědět co si o mě myslí on. Je to strašný.
A když už začnu uklízet vždycky do toho něco vleze (musíme jet za babičkou co má narozeniny, mamka se jednou za 100 let vydá na nákupy a chce mě vzít sebou, je mi nehorázně blbě a bleju celej den - což se mi stalo v pondělí)

Další věc je to jak hrozně bych všechno chtěla umět k matuře a vůbec být připravená na vše do školy ale je to asi ten stejnej problém JSEM LÍNÁ nebo já nevim, témata mám jakž takž zpracovaný ale učit se to nemám vůli, náladu, čas, chut....a pak koukám na Gilmorky jak byla ta Rory chytrá a připadám si trapně i pře blbým televizním seriálem :D no moc vtipný o není ale když to napíšu takhle tak jo. Přitom vim že když neudělám tuhle blbou střední (kterou mimochodem nesnášim) nedostanu se na vejšku na kterou tolik chci a bude to všechno v prdeli jenže se znám začnu se učit až mi poteče do bot (o svatáku) a to už bude pozdě jako dycky na všechno.
Chtěla bych mít perfektní vzhled, ale jak se obarvím na tmavo chci být blond, jak na blond chci mít černou, když mám krátký chci mít dlouhý, kdžy mám dlouhý jsou moc dlouhý :D no jak u blbejch není to tím že nevím co chci ale pokaždý se mi líbí něco jinýho někdy infantilní věci s Hello Kitty někdy kabelky od Guesse a Louise Vuittona. Někdy mám problém dát v drogérii 70 Kč za stíny jindy si div nekoupím stíny za 400 od Ch. Diora. Už si připadám jako blázen divokej :D Chci být hezká, zajímavá a originální, ale pořád jsem asi nenašla to pravý
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama